Contact

Bezoekadres: 
Het Anker
Voorsterweg 36, 8042 AD Zwolle

Danslessen Jazz Dance:
Gymzaal op Korianderplein 6

Voorzitter
Irene Wittenaar
voorzitter@avantizwolle.nl

Penningmeester
Erik Hut
penningmeester@avantizwolle.nl

Secretariaat
Irene Wittenaar
secretariaat@avantizwolle.nl

Ledenadministratie
Fleur van Gelder
ledenadministratie@avantizwolle.nl  

Coordinator Turnen
en Nieuwsbrief
Hedwig van der Geest
hedwig@avantizwolle.nl

Technisch Kader/Opleidingen Turnen
Eva Jansen
eva@avantizwolle.nl
 

Wanneer u vragen en /of opmerkingen kunt u contact opnemen via bovenstaande contactgegevens. U kunt ook gebruik maken van onderstaand contactformulier. Wij zullen dan zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden.

 

Naam  *
E-mailadres  *
Telefoon  *
Veiligheidscode:  * Voer deze code in code
   
Ruimte voor vragen en/of opmerkingen


De met  * gemarkeerde velden zijn verplicht

© Copyright Avanti. Alle rechten voorbehouden